Latviešu | Latgalīšu

Pi myusim Latgolā


27. 04. 2017. – Latgales podnieku dienas

Gada sākumā mūžībā aizgāja viens no izcilākajiem Latgales podniekiem – Pēteris Gailums. Pieminot un novērtējot viņa ieguldījumu keramikas attīstībā, pateicoties Pētera Gailuma ģimenei un domubiedriem, Latgales podnieku dienās kurināsim podnieka cepli Jaungailumos.


21. 04. 2017. – Jauniešu aktivitāte priekšvēlēšanu laikā

Kopā ar aktīviem jauniešiem un pašvaldību pārstāvjiem Kārsavas un Rēzeknes pusē noskaidrojam kāda ir jauniešu aktivitāte un ieinteresētība tuvojoties pašvaldību vēlēšanām un izvērtējam, kādus darbus jāpaspēj pabeigt.


20. 04. 2017. – Latgales kongresa simtgade GORĀ

Tuvojoties Latgales kongresa simtgadei, kopā ar Diānu Zirniņu noskaidrojam, ar cik plašu pasākumu programmu atzīmēsim Latgales kongresa simtgadi jau pēc pāris nedēļām.


14. 04. 2017. – Viesturs Kairišs

Iepazīstam kino režisoru, latgaliešu valodas un kultūras aizstāvi un sargātāju Viesturu Kairišu.


13. 04. 2017. – Konfesijas Latgalē

Īsi pirms Lieldienām, piedāvājam uzzināt par šī laika nozīmi kristietībā, kā arī kopā ar priesteri Pāvelu Zeili, Latgales Kultūrvēstures muzeja speciālistu kultūrvēstures jautājumos – Kasparu Strodu un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pasniedzēju Vladislavu Malahovski iepazīt reliģiskās konfesijas Latgalē.


07. 04. 2017. – Arturs Doniks

Savu bērnību Arturs Doniks pavadījis pie Rāznas ezera, bet nu dzīvo Rīgā. Viņš paguvis būt celtnieks, radio regulētājs, apsargs, bārmenis un citu profesiju pārstāvis. Arturs Doniks izveidojis arī interesantu lapu sociālajā vietnē Facebook – “Latgaļu vyspasauļa gudreibu olūts”, kur ik dienu publicē domu graudus latgaliešu rakstu valodā.

© 2013-2017 Lietišķā Latgale, +371 26672107, lietiskalatgale@inbox.lv

Created by LapuLapa.lv - mājas lapu izstrāde

© 2013-2017 Lietišķā Latgale
Created by LapuLapa.lv - mājas lapu izstrāde